Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.deFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
farbpalette Farben Löwe RAL kleurenwaaier met bonusvoucher - kleurstalen - kleurenkaarten
achatgrau Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast
apo-glanz 2k autolak in complete set voor auto / caravan lakken incl. verfroller & verfverdunner - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Hamburger Lack-Profi gekleurde lak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
apo-glanz Meubelverf zonder schuren - Meubellak Hamburger Lack-Profi
achatgrau Hamburger Lack-Profi zwembadverf - zeer dekkende zwembadverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi tegelverf - zeer dekkende tegelverf
achatgrau Hamburger Lack-Profi 2K badkuiplak
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf
apo-glanz Hamburger Lack-Profi metaallak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% aanbieding

87 resultaten voor "RAL 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Gele verfblik met RAL kleurenkaart, inclusief waardebon. Verf zonder schuren, grondverf of verzegeling.
Farben Löwe RAL kleurenwaaier met bonusvoucher - kleurstalen - kleurenkaarten5.0
5.0 (6 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €16,90 Normale prijs€26,90
5.0
Sale
Blik Hamburger Lackprofi metaalbeschermingslak voor metalen oppervlakken.
Hamburger Lack-Profi metaallak - slijtvast & slagvast4.7
4.7 (705 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Complete 2K autolak set met lak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoen.
2k autolak in complete set voor auto / caravan lakken incl. verfroller & verfverdunner - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.6
Sale
Set met kleurverf voor hout/metaal, verdunner, handschoenen, verfrollers en verfbakjes.
Hamburger Lack-Profi gekleurde lak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding4.8
4.8 (33 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.8
Sale
Hamburger Lackprofi meubelverf in blik, direct klaar voor gebruik zonder schuren. Ankerlogo op etiket.
Meubelverf zonder schuren - Meubellak Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (531 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Blauw-wit blik Hamburger Lackprofi zwembadverf met ankerlogo, voor minerale ondergronden.
Hamburger Lack-Profi zwembadverf - zeer dekkende zwembadverf4.7
4.7 (220 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Blik Hamburger Lackprofi Fliesenlack met ankerlogo, unieke kwaliteit en maritiem design.
Hamburger Lack-Profi tegelverf - zeer dekkende tegelverf4.7
4.7 (939 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Verfblik met Hamburger Lackprofi badkuipverf voor email, keramiek, acryl.
Hamburger Lack-Profi 2K badkuiplak4.8
4.8 (171 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €39,89 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Hamburger Lackprofi houtbeschermingsverf, voor binnen en buiten, in een witte blik met ankerlogo.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.6
4.6 (547 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Hamburger Lackprofi metaalbeschermingslak set: metaalverf, verdunner, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Hamburger Lack-Profi metaallak met verfset (X300) & verfverdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Zilverkleurig blik Lausitzer Farbwerke metaalbeschermende lak.
Lausitzer Farbwerke metaallak - traditionele metaallak4.8
4.8 (114 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Blauw-wit blik Hamburger Lakprofi 2-componenten autolak. Het etiket toont een anker met golven.
Hamburger Lack-Profi 2k autolak - zeer dekkend & roestwerend4.7
4.7 (22 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Zilveren verfblik met wit etiket, grijs accent en de tekst 'Bootslack' van Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke bootverf - traditionele bootverf4.8
4.8 (291 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Blik bootslak van Hamburger Lackprofi voor hout en metaal. Speciaalverf voor maritiem gebruik.
NIEUW Hamburger Lack-Profi bootverf4.7
4.7 (252 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Tegelverf set met Hamburger Lackprofi Fliesenlack, Farbenlöwe verdunner, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Tegelverf in complete set om tegels te schilderen: tegellak incl. verfroller & verdunner4.7
4.7 (373 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€82,94
4.7
Sale
Verfblik met Hamburger Lackprofi Buntlack, blauw/wit maritiem design met anker, voor hout en metaal.
Hamburger Lack-Profi Kleurlak - Robuuste kunstharslak4.6
4.6 (716 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Set met betonverf, verdunning, werkhandschoenen, verfrollers en verfbakken.
Lausitzer Farbwerke betonverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% aanbieding4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Verfblik van Goldmeister Farben, blauw en zwart, met het opschrift 'Bootslack' en 'Das Original'.
Goldmeister Farben: bootverf hout en parket4.9
4.9 (15 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Set schildersbenodigdheden: meubelverf, verdunner, kwasten, rollers, afplaktape, beschermfolie, handschoenen.
Meubelverf alles-in-één-set - meubellak zonder schuren incl. toebehoren XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.6
Sale
Hamburger Lackprofi botenlak in blik, geschikt voor hout en metaal
Hamburger Lack-Profi bootverf4.7
4.7 (350 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,89 Normale prijs€49,89
4.7
Sale
Schilderset met meubelverf van Hamburger Lackprofi, verdunner van Farben Löwe, rollers, trays en handschoenen.
Meubelverf in complete set - meubellak zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (350 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€82,94
4.6
Sale
Zwembadverfset met blik zwembadverf, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen voor het schilderen van een zwembad.
Lausitzer Farbwerke Zwembadverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.9
4.9 (48 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
FarbenLöwe tegellak in een metalen blik. Hoogwaardige tegelverf voor een koninklijk resultaat.
FARBENLÖWE 2K tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.6
4.6 (69 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.6
1  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Contact met onze kleurexperts