Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.deFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
achatgrau Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf
achatgrau Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)
apo-glanz tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz 2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
apo-glanz Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
achatgrau The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming
achatgrau Halvar zwembadverf - Scandinavische zwembadverf
achatgrau The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers

87 resultaten voor "RAL 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Zilverkleurig verfblik met wit etiket, grijze verfstreek. Logo 'Lausitzer Farbwerke' en productnaam 'Poolfarbe' (zwembadverf).
Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf4.6
4.6 (347 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Halvar verfblik voor badkuiplak, met afbeelding van een Vikingboot en bedekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER4.9
4.9 (116 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.9
Sale
Complete set met houtbeschermingsverf, verdunner, verfrollers, handschoenen en bakjes voor houtschilderwerk.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Set voor tegellak: verf, verdunner, kwasten, rollers, afdekfolie, afplakband, schraper en handschoenen.
tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.9
Sale
Set voor het schilderen van badkuipen met badverf, verdunner, verfrollers, bakken en handschoenen.
2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.8
Sale
Set met bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Bootslak verfset met Hamburger Lackprofi bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoen.
Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.5
Sale
Donkergrijs verfblik 'The Flynn Bootslack' met etiket en afbeelding van een rood zeilschip, speciale lak voor boten.
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
HALVAR zwembadverf, blik met Viking logo, dekking van ca. 10 m²/L
Halvar zwembadverf - Scandinavische zwembadverf4.9
4.9 (21 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Verfblik 'The Flynn' zwembadverf met voorbeelden van witte, blauwe en turquoise verfkleuren.
The Flynn Zwembadverf - Zwembadverf ook voor visvijvers4.5
4.5 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.5
Sale
Een donkergrijs blik verf van het merk 'The Flynn', type 'Buntlack', met diverse kleurenstalen.
The Flynn Kleurlak - extreem sterke roestbescherming4.6
4.6 (16 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Complete set voor badkuipvernieuwing met badkuiplak, verdunner, verfrollers, verfbakjes en beschermhandschoen.
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Metaalbeschermlak, verdunner, verfrollers, verfbakken en handschoenen voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke metaallak met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod4.4
4.4 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
4.4
Sale
Autolak set met verf, verdunner, handschoenen, verfbakjes, rollerbeugels en hoezen voor voertuigreparatie
Lausitzer Farbwerke Autolak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% korting
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
Sale
Metalen blik Lausitzer Farbwerke houtbeschermingsverf (grijs), met fabrieksembleem op etiket.
Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (9 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Blik grijze lakverf van het merk Lausitzer Farbwerke, type Buntlack, met een verfstreep op etiket.
Lausitzer Farbwerke kleurenlak - traditionele deklak4.8
4.8 (45 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blauwe Goldmeister Autolak verfbus met man in uniform, 'Gemaakt in Duitsland' en 'Het Origineel'.
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Blik met FarbenLöwe Buntlack (gekleurde lak) van topkwaliteit, met leeuwenlogo en kleurrijke achtergrond.
FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig4.5
4.5 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Verfblik met metaalbeschermende lak van FarbenLöwe, koningsklasse verf voor metaalbescherming.
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Blik The Flynn 3-in-1 metaalbeschermlak in verschillende kleuren, waaronder geel, blauw, groen, rood en bruin.
The Flynn Metaallak 3-in-1 - UV-bestendig4.7
4.7 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Zwart verfblik met het opschrift 'The Flynn Betonfarbe' en kleurstalen voor betonverf in diverse kleuren.
The Flynn Betonverf - elastische kunststofcoating4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.9
Sale
Grijs verfblik met Lausitzer Farbwerke tegellak. Ideaal voor het schilderen van tegels.
Lausitzer Farbwerke tegelverf - Traditionele tegelverf4.8
4.8 (185 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Blik The Flynn tegellak met kleurstalen in wit, blauwgrijs en zwart, staand op een witte ondergrond.
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Groen Grünwalder verfblik met betonverf, 'Premium Betonfarbe' tekst en een afbeelding van een betonnen vloer.
Grünwalder betonverf - premium gevelverf4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,95
4.9
2  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Contact met onze kleurexperts