Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.deFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
3in1 Halvar Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Metallak
3in1 Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak 3-i-1 med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
achatgrau Grünwalder metalbeskyttelseslak - pigmenteret rustbeskyttelse
achatgrau Goldmeister maling til metal - kraftig og robust
apo-glanz Lausitzer Farbwerke farvelak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
apo-glanz PU Træbeskyttelsesmaling Vejrbestandig maling alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz The Flynn PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling
achatgrau FARBENLÖWE Bådlak - Ekstremt Belastbar
apo-glanz 2K Autolak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
Altrosa FARBENLÖWE Metalbeskyttelseslak 3-i-1 - Gulner ikke

87 resultater for "RAL 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Halvar metalbeskyttelseslak 3-i-1 dåse, ca. 10 kvm/L. Med vikingeskib logo.
Halvar Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Metallak5.0
5.0 (1 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Metalbeskyttelseslak sæt med fortynder, handsker, 2 malerruller, 8 rullebetræk og 2 malerbakker.
Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak 3-i-1 med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
Tilbud
Grünwalder Premium metalbeskyttelseslak i grøn dåse. Effektiv beskyttelse af metal mod rust.
Grünwalder metalbeskyttelseslak - pigmenteret rustbeskyttelse4.2
4.2 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.2
Tilbud
Blå malerbøtte med Goldmeister Farben metalbeskyttelseslak. Fremstillet i Tyskland, det originale produkt.
Goldmeister maling til metal - kraftig og robust4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Maling sæt med Buntlack, fortynder, malerruller, handsker og bakker til forskellige malerprojekter.
Lausitzer Farbwerke farvelak med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud5.0
5.0 (1 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
5.0
Tilbud
PU Træbeskyttelsesmaling Vejrbestandig maling alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
PU Træbeskyttelsesmaling Vejrbestandig maling alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.9
Tilbud
Malingsdåse af mærket The Flynn træbeskyttelsesmaling med forskellige farveprøver.
The Flynn PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.7
4.7 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr(343,00 kr/l)
4.7
Tilbud
Hvid malingspand med teksten “BOOTSLACK” (bådlak) fra FarbenLöwe, “Farben der Königsklasse”.
FARBENLÖWE Bådlak - Ekstremt Belastbar
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
2K Autolak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
2K Autolak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.6
Tilbud
FarbenLöwe Metalbeskyttelseslak 3-i-1 i dåse med farverig baggrund.
FARBENLÖWE Metalbeskyttelseslak 3-i-1 - Gulner ikke
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder malingsdåse med grøn etiket. Tekst: Buntlack, Premium Buntlack. Viser gult malet objekt.
Grünwalder farvelak - vejrbestandig & høj kvalitet
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med træbeskyttelsesmaling. Made in Germany, Das Original.
Goldmeister Farben PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Grünwalder træbeskyttelsesmaling. Grøn dåse med premium træbeskyttelsesfarve og træstrukturprøve.
Grünwalder PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling5.0
5.0 (2 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Metalbeskyttelseslak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
Metalbeskyttelseslak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.9
Tilbud
Bådlak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi
Bådlak alt-i-ét-sæt (X500) inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris862,00 kr
4.5
4  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Kontakt vores farveeksperter