Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.deFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
achatgrau Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling
achatgrau The Flynn 2K badekarslak - eksklusivt SÆT
achatgrau Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling
achatgrau Grünwalder 2-K autolak - dæklak
achatgrau Halvar betonmaling - facademaling af høj kvalitet
achatgrau Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe
achatgrau Halvar Farvelak - Dæklak
achatgrau The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse
achatgrau The Flynn 2-K autolak i høj kvalitet - lak til landbrugsmaskiner
achatgrau Grünwalder Bådlak - Polyurethanlak

87 resultater for "RAL 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Grünwalder Premium Svømmebassinmaling i grøn dåse med billede af en blå pool.
Grünwalder bassinmaling - Premium poolmaling4.6
4.6 (17 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Mørk malingsdåse, 'The Flynn Badewannenlack', med fire farveprøver (hvid, beige, blå, sort).
The Flynn 2K badekarslak - eksklusivt SÆT4.8
4.8 (12 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Halvar malingsdåse med fliseemaling og angivelse af ca. 10 kvm/L dækkeevne.
Halvar flisemaling - Skandinavisk 2K flisemaling5.0
5.0 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grøn malerbøtte med Grünwalder Autolack og billede af rød sportsvogn. Premium 2K billak.
Grünwalder 2-K autolak - dæklak4.6
4.6 (10 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
HALVAR betonmaling dåse med vikingeskib, bjerge. Tekst: Betonfarbe, ca. 10 kvm/L.
Halvar betonmaling - facademaling af høj kvalitet4.8
4.8 (29 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Halvar bådlak i dåse med vikingemotiv og rækkeevne ca. 9 kvm/L.
Halvar bådlak til møbler og parket hos Farben Löwe4.9
4.9 (92 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Halvar Buntlack malingdåse, med vikingeskib og bjerglogo. Hvid og blå bølgemønster, dækker ca. 10 kvm/L.
Halvar Farvelak - Dæklak4.8
4.8 (39 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
The Flynn metalbeskyttelseslak i en malingsdåse. Vælg mellem forskellige farver.
The Flynn metalbeskyttelseslak - farvet rustbeskyttelse4.5
4.5 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.5
Tilbud
Dåse med 'The Flynn Autolack' etiket, der viser forskellige farveprøver.
The Flynn 2-K autolak i høj kvalitet - lak til landbrugsmaskiner
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Grünwalder Premium Bådlak dåse med billede af sejlbåd på etiketten
Grünwalder Bådlak - Polyurethanlak5.0
5.0 (2 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium 3-i-1 metalkonserveringsmaling på dåse.
Grünwalder Metalbeskyttelseslak 3 i 1 - Rustbeskyttelse
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris382,00 kr
Tilbud
Blå Goldmeister Maling fliselak dåse med en mand der giver tommelfinger op, teksten 'Made in Germany' og 'Originalen'.
Goldmeister Farben 2k flisemaling - flisemaling5.0
5.0 (5 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Grünwalder Premium badekarsemalje i grøn malerbøtte med illustrationer og billede af et badekar.
Grünwalder badekarslak - 2-komponent lak4.7
4.7 (14 Anmeldelser)
Tilbudfra 305,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
HALVAR træbeskyttelsesmaling på dåse med vikingskib-logo og bjerge, angiver ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling5.0
5.0 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
5.0
Tilbud
Blå malerbøtte fra Goldmeister Farben med 'Badewannenlack', 'Made in Germany' og 'Das Original'.
Goldmeister badekarsmaling - badekarsbelægning4.8
4.8 (36 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Blå malingsdåse fra Goldmeister Farben med farvelak, fremstillet i Tyskland. Mærket 'Das Original'.
Goldmeister Farben Farvelak - Indendørs & Udendørs4.3
4.3 (6 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.3
Tilbud
Halvar billak dåse med vikingeskibslogo og blå bølger. Etiket viser dækkeevne ca. 10 kvm/L.
Halvar PUR autolak - hurtigtørrende og slidstærk4.8
4.8 (4 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Åben metaldåse med grå billak fra Lausitzer Farbwerke, med penselstrøg og logo på etiketten.
Lausitzer Farbwerke autolak - Traditionel landbrugsmaskinelak
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
Tilbud
Hvid malingdåse med badekar lak fra Lausitzer Farbwerke. Emaljemaling til badekar.
Lausitzer Farbwerke Badekarslak - Traditionel i SÆT4.9
4.9 (25 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris382,00 kr
4.9
Tilbud
HALVAR metalbeskyttelsesmaling dåse med vikingeskib og bølgelogo, ca. 10 kvm/L dækning.
Halvar metalbeskyttelsesmaling - robust alkydlak4.8
4.8 (8 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Dåse med FarbenLöwe træbeskyttelsesmaling, hvid med farverig etiket.
FARBENLÖWE PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.7
4.7 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
FarbenLöwe Badekar Lak. Premium maling til badekar for en holdbar og flot overflade.
FARBENLÖWE Badekarslak - højmoderne 2K-lak4.6
4.6 (7 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Grünwalder Premium flisemaling i en grøn metal dåse. Klar til brug.
Grünwalder flisemaling - stærkt dækkende & slagfast flisemaling4.8
4.8 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Fliselak malingssæt med fortynder, ruller, malingsbakker og handsker til renovering af fliser.
Lausitzer Farbwerke flisemaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
0 (0 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
3  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Kontakt vores farveeksperter