Hjælp 🖐

Hjælpecenter

x

WhatsApp

Kontakt

E-mail

Info

Info

Anbefalede artikler

Sådan relackerer du dit badekar - bedst mulige resultat! 🛀🏻 Flisemaling - Keramikoverflader som nye! 🔧 Med disse tips vil dit træhegn snart se ud som nyt! 🖌️ Hvordan maler jeg en indvendigt dørkarm korrekt? Gør det selv! 🚪 Genopretning af jeres campingvogn - det perfekte finish! 🚎 Sådan maler du metalzauner: Rengøring og ny maling 🖌️

Ofte stillede spørgsmål

Gå til indhold
  • UV-resistent
  • Høj dækning
  • Nem forarbejdning
Åbn søgning
farbenloewe.deFarbenLöwe
Åbn søgning Åbn kontosiden Åbn indkøbskurv
0
  • Forside
  • Produkter
    • Bestseller
    • møbelmaling
    • flisemaling
    • Dørmaling
    • Bådlak
    • Badekarrælak
    • Træbeskyttelsesmaling
    • Metalbeskyttelseslak
    • Svømmebassinfarvemaling
    • Farvelak
    • 3 i 1
    • Betonmaling
  • Projekter
    • Fliser maling
    • Køkkenet malet
    • Trappe maling
    • Møbler maleri
    • Dørmaleri
    • Trætak maling
    • Båd maling
    • Badekar maling
    • Maling på træ
    • Metalmaling
    • Poolen male
    • Beton stryge
    • Lasur til udendørsbrug
    • Auto / Campingvogn maling
  • Farvetoner
  • før og efter Før og efter
  • Vejledning
Support
E-Mail Live-Chat
0

Din indkøbskurv er tom

Fortsæt med at handle
farbpalette Farben Löwe RAL farvevifte med bonusgavekort - farvemønstre - farvekort
achatgrau Hamburger Lack-Profi metalbeskyttelseslak - slidstærk & slagfast
apo-glanz Møbelmaling uden slibning - møbelmaling Hamburger Lack-Profi
apo-glanz 2K autolak i komplet sæt til lakering af bil / campingvogn inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak - traditionel metallak
achatgrau Hamburger Lack-Profi 2K badekarslak
apo-glanz Hamburger Lack-Profi Farvelak med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud
apo-glanz Hamburger Lack-Profi metalbeskyttelseslak med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud
achatgrau Hamburger Lack-Profi flisemaling - stærkt dækkende flisemaling
achatgrau Hamburger Lack-Profi svømmebassinmaling - stærkt dækkende poolmaling

83 resultater for "ral 2013"

Filtre

Sorter efter

 

Sorter efter:
Tilbud
Gul malingdåse, RAL farvekort med farveprøver og en gul værdikupon. Find din perfekte farve.
Farben Löwe RAL farvevifte med bonusgavekort - farvemønstre - farvekort5.0
5.0 (6 Anmeldelser)
Tilbudfra 129,00 kr Standardpris206,00 kr
5.0
Tilbud
Dåse med Hamburger Lackprofi metalbeskyttelseslak. Til metalliske overflader med ankerlogo.
Hamburger Lack-Profi metalbeskyttelseslak - slidstærk & slagfast4.7
4.7 (705 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Hamburger Lackprofi møbelfarve uden slibning i dåse.
Møbelmaling uden slibning - møbelmaling Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (531 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Komplet 2K autolak sæt: maling, fortynder, handsker, 8 malerruller, 2 rullebøjler, 2 bakker.
2K autolak i komplet sæt til lakering af bil / campingvogn inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (13 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.6
Tilbud
Lausitzer Farbwerke malingdåse med metalskyttelseslak i grå. Beskytter metal mod rust og korrosion.
Lausitzer Farbwerke metalbeskyttelseslak - traditionel metallak4.8
4.8 (114 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris382,00 kr
4.8
Tilbud
Hvid malingdåse med blåt og rødt ankerlogo. Påskriften "BADEWANNENLACK" indikerer emalje til badekar, keramik, akryl.
Hamburger Lack-Profi 2K badekarslak4.8
4.8 (171 Anmeldelser)
Tilbudfra 305,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
Maling (Buntlack), fortynder, maleruller, bakker, handsker. Komplet sæt til træ og metal. Med tysk tekst.
Hamburger Lack-Profi Farvelak med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% sparetilbud4.8
4.8 (33 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.8
Tilbud
Sæt med metallak, fortynder, arbejdshandsker, malerrullerammer og -ruller, samt malerbakker.
Hamburger Lack-Profi metalbeskyttelseslak med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud4.9
4.9 (28 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Malingsdåse med Hamburger Lackprofi fliseemaling, der tilbyder unik kvalitet til fliser.
Hamburger Lack-Profi flisemaling - stærkt dækkende flisemaling4.7
4.7 (939 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Hamburger Lack-Profi svømmebassinmaling - stærkt dækkende poolmaling
Hamburger Lack-Profi svømmebassinmaling - stærkt dækkende poolmaling4.7
4.7 (220 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Hvid dåse Hamburger Lackprofi bådlak til træ og metal, med blåt ankerlogo og tekst 'BOOTSLACK'.
NY Hamburger Lack-Profi bådlak4.7
4.7 (252 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Komplet sæt til flisemaling: flisemaling, fortynder, malerruller, malerbakker og arbejdshandske.
Flisemaling i komplet sæt til at male fliser: flisemaling inkl. malerulle & fortynder4.7
4.7 (373 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris633,00 kr
4.7
Tilbud
Hvid malingdåse med maritimt logo og teksten 'Hamburger Lackprofi Autolak 2-komponent lak'.
Hamburger Lack-Profi 2K Autolak - stærkt dækkende og rustbeskyttende4.7
4.7 (22 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Dåse med træbeskyttelsesmaling fra Hamburger Lackprofi til indendørs og udendørs brug, med ankerlogo.
Hamburger Lack-Profi PU træbeskyttelsesmaling - stærkt dækkende vejrbestandig maling4.6
4.6 (547 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Komplet sæt til betonmaling: betonmaling, fortynder, handsker, malerbakkere og malerruller.
Lausitzer Farbwerke betonmaling med malesæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud4.9
4.9 (20 Anmeldelser)
Tilbudfra 534,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Dåse med Hamburger Lackprofi buntlack maling til træ og metal, med et maritimt ankerdesign på etiketten.
Hamburger Lack-Profi Farvelak - Robust kunstharpikslak4.6
4.6 (716 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.6
Tilbud
Lausitzer Farbwerke malingsdåse med grå bådlak og firmalogo.
Lausitzer Farbwerke bådlak - traditionel bådmaling4.8
4.8 (291 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.8
Tilbud
En blå dåse Goldmeister Farben bådlak, 'Das Original', fremstillet i Tyskland.
Goldmeister Farben: Bådlak til træ og parket4.9
4.9 (15 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
Tilbud
Møbelmaling, fortynder, pensler, malertape, afdækningsfolie, handsker, malerruller og malerbakker.
Møbelmaling alt-i-ét-sæt - møbelmaling uden slibning inkl. tilbehør XXL - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (337 Anmeldelser)
Tilbudfra 610,00 kr Standardpris877,00 kr
4.6
Tilbud
Sæt til møbelmaling: Møbelmaling uden slibning, fortynder, handsker, malerbakker og ruller.
Møbelmaling i komplet sæt - møbelmaling uden slibning inkl. malerulle & fortynder - Hamburger Lack-Profi4.6
4.6 (350 Anmeldelser)
Tilbudfra 457,00 kr Standardpris633,00 kr
4.6
Tilbud
Hamburger Lackprofi bådlak i dåse til træ og metal.
Hamburger Lack-Profi bådlak4.7
4.7 (350 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.7
Tilbud
Komplet sæt til poolmaling: Inkluderer poolmaling, fortynder, maleruller, bakker og handsker.
Lausitzer Farbwerke svømmebassinmaling poolmaling med malersæt (X300) & fortynder (1 L) - 30% spartilbud4.9
4.9 (48 Anmeldelser)
Tilbudfra 533,00 kr Standardpris709,00 kr
4.9
Tilbud
Halvar svømmebassinmaling dåse med vikingeskib, blåt bølgemønster og dækningsinformation ca. 10 kvm/L.
Halvar svømmebassinmaling - skandinavisk poolmaling4.9
4.9 (21 Anmeldelser)
Tilbudfra 343,00 kr Standardpris381,00 kr
4.9
1  /  4

5 % rabat på din første bestilling

Tilmeld dig nyhedsbrevet og sikr dig fordele, du ikke finder andre steder.

  • Hemmelige rabatter, kun for abonnenter
  • Hør først om nye farver og kampagner
  • Begrænsede tilbud, du ikke finder andre steder
  • Tips fra proffen til det perfekte resultat

*Obligatorisk felt · Du modtager info om produkter, kampagner og tips. Du kan til enhver tid afmelde dig.

QR-kode til WhatsApp-nyhedsbrev

Scan koden med din telefon, og åbn WhatsApp.

Tryk på knappen, åbn WhatsApp, og send os den udfyldte besked. Vi bekræfter din tilmelding direkte i chatten.

Tilmeld WhatsApp-nyhedsbrev
FarbenLöwe
  • Ofte stillede spørgsmål
  • Hjælp
  • Forsendelse
  • Juridisk information
  • Privatlivspolitik
  • Handelsbetingelser
  • Fortrydelsesinstruktioner
  • Fortryd aftalen

Populære farver

  • Hvid
  • Beige
  • Gul
  • Rød
  • Rosa
  • Brun
  • Grøn
  • Turkis
  • Petrol
  • Blå
  • Grå
  • Antracit
  • Sort
  • Alle farver →
American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Kontakt vores farveeksperter