Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.deFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
achatgrau Grünwalder zwembadverf - Premium zwembadverf
achatgrau The Flynn 2K badkuiplak - hoogwaardige SET
achatgrau Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf
achatgrau Grünwalder 2k autolak - deklaag
achatgrau Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf
achatgrau Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe
achatgrau Halvar Kleurlak - Deklak
achatgrau The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming
achatgrau The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak
achatgrau Grünwalder bootverf - polyurethaanlak

87 resultaten voor "RAL 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Groene verfblik Grünwalder Premium zwembadverf, met afbeelding van turquoise zwembadwater.
Grünwalder zwembadverf - Premium zwembadverf4.6
4.6 (17 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Blik The Flynn badkuipverf met kleurstalen voor wit, geel, blauw en zwart, ideaal voor badkamerrenovatie.
The Flynn 2K badkuiplak - hoogwaardige SET4.8
4.8 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Halvar tegellak verfblik met vikinglogo op de voorkant, dekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Groen Grünwalder verfblik met Premium 2K autolak en afbeelding van rode sportauto.
Grünwalder 2k autolak - deklaag4.6
4.6 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Halvar blik betonverf met vikingbootlogo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf4.8
4.8 (29 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Halvar botenlak verfblik met Vikingschip logo, blauwe golven en 9 m²/L dekking.
Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe4.9
4.9 (92 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Verfblik HALVAR lakverf met Vikingschip-logo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar Kleurlak - Deklak4.8
4.8 (39 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Donkergrijs verfblik The Flynn metaalbeschermingslak met diverse kleuropties.
The Flynn Metaallak - kleurrijke roestbescherming4.5
4.5 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Verfblik 'The Flynn Autolack' met verschillende kleurstalen, inclusief geel, blauw, groen, rood en wit.
The Flynn hoogwaardige 2k autolak - landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Groene Grünwalder Premium bootlak blik met afbeelding van zeilboot en tekst voor buitenhout.
Grünwalder bootverf - polyurethaanlak5.0
5.0 (2 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
5.0
Sale
Grünwalder 3-in-1 premium metaalverf blik, afgebeeld met blauwe deur
Grünwalder metaallak 3 in 1 - roestbescherming
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,99
Sale
Blauwe verfbus van Goldmeister Farben met ‘Fliesenlack’ voor tegels, ‘Made in Germany’ en ‘Das Original’.
Goldmeister Farben 2k tegelverf - tegelverf5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Groen verfblik met het opschrift 'Grünwalder Premium Badewannenlack' voor het renoveren van een badkuip.
Grünwalder Badkuiplak - 2-componentenlak4.7
4.7 (14 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €39,95 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
Halvar houtbeschermingsverf blik met vikingschip logo en ca. 10 m²/L rendement.
Halvar PU houtverf - zeer dekkende buitenverf5.0
5.0 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Goldmeister Farben badkuipverf in een blauw blik. Gemaakt in Duitsland, het origineel.
Goldmeister Farben Badkuiplak - Badkuipcoating4.8
4.8 (36 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blauw verfblik Goldmeister Farben Buntlack. Gemaakt in Duitsland.
Goldmeister Farben Kleurlak - Binnen & Buiten4.3
4.3 (6 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.3
Sale
Blik HALVAR autolak met viking boot logo. Geeft ongeveer 10 m² dekking per liter.
Halvar PUR autolak - Sneldrogend & slijtvast4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Grijze verfblik voor autolak van Lausitzer Farbwerke, met fabriekslogo en kwaststreek.
Lausitzer Farbwerke Autolak - Traditionele landbouwmachinelak
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,90
Sale
Verfblik voor badkuiplak van Lausitzer Farbwerke.
Lausitzer Farbwerke Badkuiplak - Traditioneel in SET4.9
4.9 (25 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.9
Sale
HALVAR metaalbeschermingslak blik met Vikingboot-logo en ca. 10 m²/L, wit met blauwe golven.
Halvar metaallak - robuuste kunstharslak4.8
4.8 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Witte verfblik van FarbenLöwe met het opschrift 'Farben DER KÖNIGSKLASSE' en 'Houtbeschermverf' met een leeuwenlogo.
FARBENLÖWE PU houtverf - zeer dekkende weerbestendige buitenverf4.7
4.7 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.7
Sale
FarbenLöwe Badewannenlack verfblik voor badkuipen, koningsklasse kwaliteit.
FARBENLÖWE Badkuiplak - hypermoderne 2K lak4.6
4.6 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Groene verfblik van Grünwalder met premium tegellak
Grünwalder tegelverf - zeer dekkende & schokbestendige tegelverf4.8
4.8 (13 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Set met tegellak, verdunner, werkhandschoen, verfrollers en verfbakjes voor schilderwerk.
Lausitzer Farbwerke tegelverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding
0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
3  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →

Taal

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Contact met onze kleurexperts