Hulp 🖐

Helpcentrum

x

WhatsApp

Contact

E-mail

Info

Info

Aanbevolen artikelen

Hoe u uw badkuip opnieuw lac - beste resultaat! 🛀🏻 Tegellak - Keramische oppervlakken als nieuw! 🔧 Met deze tips ziet uw houten hek er binnenkort uit als nieuw! 🖌️ Hoe schilder ik een kamerdeur correct? Do it yourself! 🚪 Uw caravan opnieuw lakken - de perfecte afwerking! 🚎 Hoe lak je metalen hekken: reiniging en nieuw verfwerk 🖌️

Veelgestelde vragen

Naar inhoud springen
  • UV-resistent
  • Hoge dekking
  • Gemakkelijke verwerking
Zoekopdracht openen
farbenloewe.deFarbenLöwe
Zoekopdracht openen Pagina klantenaccount openen Winkelwagen openen
0
  • Startpagina
  • Producten
    • Bestseller
    • Meubelverf
    • tegelverf
    • Deurverf
    • Bootlak
    • Badkuplak
    • houtbeschermverf
    • Metaalbeschermingslak
    • Zwembadverf
    • Gekleurde lak
    • 3in1
    • betonverf
  • Projecten
    • Tegels schilderen
    • Keuken schilderen
    • Trap schilderen
    • Meubels schilderen
    • Deur schilderen
    • Houten plafond schilderen
    • Bootverf aanbrengen
    • Badkuip schilderen
    • Hout verven
    • Metaal schilderen
    • Zwembad schilderen
    • Beton schilderen
    • Lasuur voor buiten
    • Auto / Woonwagen schilderen
  • Kleurtinten
  • voor en na Voor en na
  • Handleiding
Support
E-Mail Live-Chat
0

Je winkelwagen is leeg

Verder winkelen
achatgrau Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER
apo-glanz FARBENLÖWE 2K tegelverf - Hoogwaardige tegelverf
apo-glanz 2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)
apo-glanz tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi
apo-glanz Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi
achatgrau Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf
apo-glanz Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)
achatgrau Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
achatgrau The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming
Altrosa FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig

83 resultaten voor "ral 2013"

Filters

Sorteren op

 

Sorteren op:
Sale
Halvar verfblik voor badkuiplak, met afbeelding van een Vikingboot en bedekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar 2K badlak - DE TOPSELLER4.9
4.9 (116 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.9
Sale
FarbenLöwe tegellak in een metalen blik. Hoogwaardige tegelverf voor een koninklijk resultaat.
FARBENLÖWE 2K tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.6
4.6 (69 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90(€44,90/l)
4.6
Sale
Set voor het schilderen van badkuipen met badverf, verdunner, verfrollers, bakken en handschoenen.
2K badkuiplak in complete set voor het verven van een badkuip inclusief verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi (X300)4.8
4.8 (76 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.8
Sale
Set voor tegellak: verf, verdunner, kwasten, rollers, afdekfolie, afplakband, schraper en handschoenen.
tegelverf alles-in-één-set - tegelverf zonder schuren incl. accessoires XXL - Hamburger Lack-Profi4.9
4.9 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €79,89 Normale prijs€114,94
4.9
Sale
Bootslak verfset met Hamburger Lackprofi bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoen.
Bootverf in complete set - bootverf zonder schuren incl. verfroller & verdunner - Hamburger Lack-Profi4.5
4.5 (311 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.5
Sale
Zilverkleurig verfblik met wit etiket, grijze verfstreek. Logo 'Lausitzer Farbwerke' en productnaam 'Poolfarbe' (zwembadverf).
Lausitzer Farbwerke zwembadverf - traditionele zwembadverf4.6
4.6 (347 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Complete set met houtbeschermingsverf, verdunner, verfrollers, handschoenen en bakjes voor houtschilderwerk.
Hamburger Lack-Profi PU houtverf - buitenverf met verfset (X300)4.9
4.9 (20 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €59,89 Normale prijs€92,94
4.9
Sale
Blauwe Goldmeister Autolak verfbus met man in uniform, 'Gemaakt in Duitsland' en 'Het Origineel'.
Goldmeister Farben 2k autolak - krasvast & slijtvast
0.0 (0 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
Sale
Donkergrijs verfblik 'The Flynn Bootslack' met etiket en afbeelding van een rood zeilschip, speciale lak voor boten.
The Flynn Bootverf - Duurzame bescherming4.8
4.8 (4 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.8
Sale
Blik met FarbenLöwe Buntlack (gekleurde lak) van topkwaliteit, met leeuwenlogo en kleurrijke achtergrond.
FARBENLÖWE Gekleurde lak - Sterk UV-bestendig4.5
4.5 (8 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.5
Sale
Groen Grünwalder verfblik met betonverf, 'Premium Betonfarbe' tekst en een afbeelding van een betonnen vloer.
Grünwalder betonverf - premium gevelverf4.9
4.9 (28 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,95
4.9
Sale
Groene verfblik Grünwalder Premium zwembadverf, met afbeelding van turquoise zwembadwater.
Grünwalder zwembadverf - Premium zwembadverf4.6
4.6 (17 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,89
4.6
Sale
Blik The Flynn badkuipverf met kleurstalen voor wit, geel, blauw en zwart, ideaal voor badkamerrenovatie.
The Flynn 2K badkuiplak - hoogwaardige SET4.8
4.8 (12 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Halvar botenlak verfblik met Vikingschip logo, blauwe golven en 9 m²/L dekking.
Halvar bootverf voor meubilair en parket bij Farben Löwe4.9
4.9 (92 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Set met bootslak, verdunning, verfrollers, verfbakjes en handschoenen.
Lausitzer Farbwerke bootverf met verfset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbieding5.0
5.0 (3 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Halvar blik betonverf met vikingbootlogo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar betonverf - hoogwaardige gevelverf4.8
4.8 (29 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Blik The Flynn tegellak met kleurstalen in wit, blauwgrijs en zwart, staand op een witte ondergrond.
The Flynn Tegelverf - Hoogwaardige tegelverf4.8
4.8 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
Sale
Groen Grünwalder verfblik met Premium 2K autolak en afbeelding van rode sportauto.
Grünwalder 2k autolak - deklaag4.6
4.6 (10 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,95 Normale prijs€49,90
4.6
Sale
Metalen blik Lausitzer Farbwerke houtbeschermingsverf (grijs), met fabrieksembleem op etiket.
Lausitzer Farbwerke PU houtverf - zeer dekkende buitenverf4.8
4.8 (9 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Complete set voor badkuipvernieuwing met badkuiplak, verdunner, verfrollers, verfbakjes en beschermhandschoen.
Lausitzer Farbwerke badkuiplak met lakset (X300) & verdunner (1 L) - 30% spaaraanbod5.0
5.0 (5 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €69,99 Normale prijs€92,94
5.0
Sale
Halvar tegellak verfblik met vikinglogo op de voorkant, dekkingsinformatie van ca. 10 m²/L.
Halvar tegelverf - Scandinavische 2K tegelverf5.0
5.0 (7 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
5.0
Sale
Grijs verfblik met Lausitzer Farbwerke tegellak. Ideaal voor het schilderen van tegels.
Lausitzer Farbwerke tegelverf - Traditionele tegelverf4.8
4.8 (185 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,99 Normale prijs€49,99
4.8
Sale
Verfblik met metaalbeschermende lak van FarbenLöwe, koningsklasse verf voor metaalbescherming.
FARBENLÖWE metaallak - hoogwaardige coating4.9
4.9 (11 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,89
4.9
Sale
Verfblik HALVAR lakverf met Vikingschip-logo, ca. 10 m²/L dekking.
Halvar Kleurlak - Deklak4.8
4.8 (39 Beoordelingen)
Aanbodvanaf €44,90 Normale prijs€49,90
4.8
2  /  4

5 % korting op je eerste bestelling

Meld je aan voor de nieuwsbrief en profiteer van voordelen die je nergens anders vindt.

  • Geheime kortingen, exclusief voor abonnees
  • Als eerste op de hoogte van nieuwe kleuren en acties
  • Beperkte aanbiedingen die je nergens anders vindt
  • Tips van de vakman voor een perfect resultaat

*Verplicht veld · Je ontvangt info over producten, acties en tips. Je kunt je altijd uitschrijven.

QR-code voor de WhatsApp-nieuwsbrief

Scan de code met je telefoon en open WhatsApp.

Tik op de knop, open WhatsApp en stuur ons het ingevulde bericht. We bevestigen je aanmelding direct in de chat.

Abonneer op de WhatsApp-nieuwsbrief
FarbenLöwe
  • Veelgestelde vragen
  • Ondersteuning
  • Verzending
  • Juridische informatie
  • Privacybeleid
  • Algemene Voorwaarden
  • Intrekkingsbeleid
  • Overeenkomst herroepen

Populaire kleuren

  • Wit
  • Beige
  • Geel
  • Rood
  • Roze
  • Bruin
  • Groen
  • Turquoise
  • Petrol
  • Blauw
  • Grijs
  • Antraciet
  • Zwart
  • Alle kleuren →

Taal

American Express Apple Pay BancontactBizumBLIK EPS Google Pay iDEAL WeroKlarnaMaestroMastercard MB WAY MobilePayPayPalPrzelewy24 SatispayShop Pay Union PayVisa

© 2026, farbenloewe.de.

Contact met onze kleurexperts